_E612267_edited.jpg

Hizmetlerimiz

Birebir Görüşme

    Bire bir olarak ofisimde gerçekleşecek her seansımızda detaylı bir şekilde vücut analiziniz yapılır. Elde edilen sonuçlara göre sizin için en uygun olan beslenme programı oluşturularak belirli bir sürede hedeflediğimiz sonuçlara ulaşılması hedeflenir.

    Seanslara başlamadan önce yaptırdığınız kan tahlilleri sonuçlarınız, yaşam biçiminiz, ağırlığınız, fiziksel aktivite durumunuz ve hedeflediğiniz ağırlığa göre kişiye özel beslenme programınız oluşturulur. Her seansta vücut analiziniz tekrarlanarak bu ölçümlere göre yeni beslenme programı oluşturulur.

    Görüşme sıklıkları kişinin isteği dâhilinde belirlenerek 10 veya 15 güne esnetilebilir

ONLİNE DANIŞMANLIK

    Bizden uzaktaysanız veya yoğun çalışıp ofisime gelmeye vaktiniz yoksa online diyet tam size göre. Bu sistem ile hem zaman kazanmış hem de ideal kilonuza ulaşmış olacaksınız.

    Yapmanız gereken şey, sizden talep ettiğim kan tahlillerini yaptırdıktan sonra, size göndereceğim formu doldurmak. Bende hemen ardından sizin yaşam şeklinize uygun olarak hazırladığım beslenme programını size mail üzerinden ileteceğim.

    Gerisi keyifle kilo vermek. Whatsapp üzerinden sınırsız görüşme desteği sağlanacaktır.

KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

    Kurumsal danışmanlık, çalışanların ve yöneticilerin iş hayatlarında verimliliği arttırmak, ayrıca sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilen beslenme eğitimidir. Doğru beslenmenin, iş hayatındaki performansı arttırdığı araştırmalarla kanıtlanmıştır.

    Kurumsal Beslenme Danışmanlığı, şirketlerin geleceğine ve çalışanlarına yapmış olduğu en doğru yatırım olarak düşünülmelidir.

   Kurumsal beslenme danışmanlığı alan şirketlerde

 • İş verimliliğini artırır.

 • Kuruma bağlılığı artırır.

 • Motivasyonu artırır.

 • Sağlık harcamalarını düşürür.

 • Sağlık problemlerine bağlı iş kayıplarını azaltır. 

Kurumsal Beslenme Danışmanlığındaki Hedeflerimiz:

 • Sağlıklı beslenme nedir?

 • Ofis ortamında sağlıklı beslenme nasıl sağlanır?

 • Yetersiz beslenmenin iş verimine etkisi nedir?

 • İş verimini arttıracak beslenme tüyoları

 • Çalışanların beslenme konusunda bilinçlendirilmesi gibi konularda eğitimler verilmektedir.

 Kurumsal beslenme danışmanlığının işleyişi;

 • Çalışma alanlarında birebir gözlemler yapılır

 • Yöneticilere ve kurum çalışanlarına sağlıklı beslenme konusunda eğitim semineri yapılır.

 • Kurumdaki tüm çalışanların özel olarak vücut analizleri alınır.

 • Kurum çalışanlarının ne kadar sağlıklı olduğunu saptamak için analize ek olarak anket yapılıp değerlendirmeye alınır.

 • Değerlendirme sonucunda riskli grupta bulunan çalışanlara isteğe bağlı olarak bireysel beslenme danışmanlığı uygulanır ve haftalık takipleri yapılır.

 • Kurumun standartları göz önünde bulundurularak aylık menü planlanır.

 • Kurum mutfağı ve tedarikçileri ayrıntılı olarak incelenerek yapılan değerlendirmelere ilişkin kurumda düzeltilmesi önerilen fiziksel alanlar belirlenir.

 
BURHAN ÇETİN - 30 KG
BURHAN ÇETİN - 30 KG

Size gelmeden 140 kiloydum. Şu anda 110 kiloyum. Sayenizde. Hayatımdaki en büyük hatam sizinle geç tanışmak oldu. Sizinle tanışmasaydım bu kiloları veremezdim. Harika bir diyet listesi verdiniz. Uyguladım ve 30 kilo verdim. Devam ediyorum. Hiç aç kalmadım. Bu yüzden diyet süreci çok güzel geçti. Sizinle her şey çok keyifliydi. Harikasınız. İyi ki varsınız. Çok teşekkürler.

press to zoom
TUBA HANIM - 20 KG
TUBA HANIM - 20 KG

Ayça Hanımla bir yıldır bu yolda ilerliyoruz bazen takılıp düşüyorum yolum uzun biliyorum henüz yolun yarısındayım ama ben kısa sürede fazla kilo verip tekrar almak yerine uzun vadede sağlıklı kilo vermek istiyorum.İradem kırılınca her an ulaşabildiği her şeyi sorabildiğim bir diyetisyenim var.Kilo aldım Ayça hanım dediğimde olsun siz iyi olun toparlarız deyip bana güç veren sevgili diyetisyenim Ayça Hanıma çok teşekkür ediyorum

press to zoom
GÜLŞAH KAYA -21.5 KG
GÜLŞAH KAYA -21.5 KG

Birlikte 5 ay geçirdik ve bu süreçte fazla kilolarımdan kurtulmuş oldum. Bana verdiği diyetlerle her hafta çok daha iyi sonuçlar aldım, ondan beslenme konusunda çok şey öğrendim. Kafama takılan her şeyi online olarak tek tek sordum, her seferinde bilgilendirici ve motive edici cevaplar aldım. Hedefime ulaştım, basardım.Sevgili diyetisyenimle çok yol kat ettik, güzel sonuçlar aldık. Bu yolda beni en güzel şekilde ilerlettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim

press to zoom
ALİCEM ÇINAR -16 KG
ALİCEM ÇINAR -16 KG

Kendisi cok güler yüzlü samimi biri, kendim kilolardan rahatsız oldugum icin kesin karar verdim ve yapmaya başladım. Azimle istekle yapmaya calıstım. Kendime inandım, en önemlisi güvenmek insan istedikten sonra yapamacağı hiç bir şey yoktur. Yeterki bir şey yapacaksanız isteyin. 119 kiloda başladım 103 kilo da bitirdim pandemi dolasıyla ara verdim ve şimdi tekrardan devam ediyorum teşekkür ediyorum Ayca Hocam sizin pozitif oluşunuz ilham oluyor gerçekten

press to zoom
İDİL ÖZEN -22 KG
İDİL ÖZEN -22 KG

İyi ki gitmişim, iyi ki tanımışım. Birlikte 8 ay geçirdik ve tam 22 kilo verdim. Hala daha alışveriş yaparken eski alışkanlıklar unutulmuyor. Büyük bedenleri deniyorum sonra bir beden bir beden küçülerek kendi bedenimi buluyorum ☺ Ayça Hanımla bu yola başlarken biraz korkum tereddüttüm vardı ancak öyle güzel bir 8 ay geçti ki. Diyet değil bir yaşam tarzı haline geldi benim için.

press to zoom
BANU ÖZEN -18KG
BANU ÖZEN -18KG

49 yaşindayim ve40 yilimi oldukça kilolu geçirdim.Ayça hanim disiplini elden birakmadan,ilgi ve anlayişla yaklaşti her zaman.Hayatimdaki değişimlere,diyet ile ilgili olmasalarda,uyum sağlamam ve bu süreçte kilo verme mücadelemden vazgeçmemem konusunda hep destek oldu.kilo verebildiğimi gösterdi bana,böylece mücadeleye devametme gücü buluyorum.Tüm sorularima sabirla cevap vermesi,gerektiğinde öğünler için tariflersunmasi,ihtiyaç duyduğumda ulaşilabilir olmasi ile kesinlikle işinin hakkını veriyor

press to zoom
TÜLİN HANIM -17 KG
TÜLİN HANIM -17 KG

Ayça Hanımla online diyetle 97 kilodan 80 kiloya kadar indim ve bir yıldır kilomu koruyorum. Doya doya, dengeli ve sağlıklı beslenerek hatta bazen kaçamaklarla ve zevkle başardık bunu;) Çok şey öğrendim ,bildiklerimi yaşama geçirdim, yanlışlarımın farkına vardım, hayatıma farklı gıdalar ,farklı öğünler kattım, sıradanlıktan uzaklaştım ☺ Her şey için teşekkür ederim.

press to zoom
GÜLAY SARIOĞLU -12. 5KG
GÜLAY SARIOĞLU -12. 5KG

Herkese merhaba,Son yıllarda aldığım aşırı kilolar ve düzensiz beslenmemin verdiği rahatsızlık,gitgide kilo alıyor olmam,spor yaptığım halde zayıflayamamam, hep yerimde saymam beni çok korkutuyor ve mutsuz edıyordu tabikide Ayça hanımla tanışana kadar.3 ay gibi bir sürede 69.6 kilodan 57.2 kiloya düşmek zayıflamanın imkansız olmadığını gösterdivediyet süresince hiç zorlanmadım,liste hem doyurucu hemde gayet kolaydı.Beni özüme döndüren AycaHanıma cok teşekkür ederım.İyiki tanımışım

press to zoom
OZAN ŞİRVAN ANUK -23 KG
OZAN ŞİRVAN ANUK -23 KG

Öncelikle ne kadar kilo verdiğimle alakalı soru soran herkese söylediğim şey şu oluyor,gerçekten bilim ve bir şeyin doğrusunu yapmak çok farklı bir hismiş. Öncesinde kilo verebileceğime inancım hiç kalmamıştı ama Ayca Hanımla ilk görüşmemizden itibaren bütün bu inancım değişti,çünkü değişimi gördükçe insan hem şaşırıyor hem de çok mutlu oluyor. Artık gün geçtikçe bu kilo verme isi benim için bir görev veya zorunluluk olmaktan çıktı ve keyif aldığım bir duruma dönüştü

press to zoom
ONLAR YAPTILAR!